Diyetvediet


Diyet Listeleri / Ünlülerin Diyet Listeleri / Fahriye Evcen Nasıl Zayıfladı

Fahriye Evcen Nasıl Zayıfladı

01 Ekim 2013
Fahriye Evcen Nasıl Zayıfladı

Fahriye Evcen Nasıl Zayıfladı?
Angelina Jolie nin zayıflama yöntemi olarak bilinen sarımsak çayı  Türk ünlülerin de yeni gözdesi. Banu Zorlu, Bengü ve Fahriye Evcen bu çayı deneyenler arasında

Angelina Jolienin formda kalma sırrı Türk ünlülerin de derdine derman oldu. Sarımsak çayıyla zayıflayan Jolie gibi şarkıcı Banu Zorlu da aynı metotla 1 ayda tam 8 kilo birden verdi.

Şimdi de Bengü ve Fahriye Evcen sarımsak çayıyla kilo vermeye başladı.Bengü yaz aylarında aldığı kilolardan sarımsak çayıyla kurtuldu ve tam 5 kilo verdi.Yaz boyunca spor yaparak formunu koruyan Fahriye Evcen de yeni keşfettiği sarımsak çayıyla formda kalmaya çalışıyor.


Dr. Ender Saraç da sağlıklı yaşam ve zayıflamak isteyenler için sarımsak çayını tavsiye ediyor. Saraç, Zayıflama sürecini hızlandırmak isteyenler sabah-akşam sarımsak çayı içmeli

İşte sarımsaklı çayın tarifi

Küçük bir taze zencefil parçasını soyun ve 2 fincan suyla kaynatın. 6 dakika kaynadıktan sonra içine 2 diş ezilmiş sarımsak, 2 çay kaşığı bal ve 2 çay kaşığı limon suyu ekleyin ve iyice karıştırın. Çayın soğumasını bekledikten sonra süzün ve soğuk için.